Nejčastější dotazy k opravám autoklimatizací.

Co opravujete na autoklimatizacích.

Díky naší specializaci na autoklimatizace kompletně vše. Od naplnění klimatizace a kontroly funkčnosti, střední i velké opravy až po kompletní repase kompresorů. Opravy chladičů - kondenzorů, výparníků, trubek, hadic, elektrických komponentů vč. elektroinstalace a jednotek klimatizací.

Opravíte únik na hliníkové trubce autoklimatizace případně hadice?

Ano opravujeme úniky na trubkách. Můžete po dohodě přistavit vozidlo a my vše zařídíme nebo přivést samostaně trubku demontovanou z vozidla. Případně jsme schopni dodat i nové trubky. Díky cenám orig dílů do klimatizací je většinou nejvhodnější oprava stávající trubky. Hadice na trubkách opravujeme taktéž.

Opravíte chladič - kondenzor?

Ano tlakujeme a opravujeme úniky na chladičích - kondenzorech. Prováděné opravy jsou nejčasteji svařováním hliníku.

Opravujete autokompresory klimatizace?

Ano provádíme od drobných oprav až po kompletní repase i dodání nových kompresorů klimatizace za přijatelné ceny v kvalitě originálu. Vždy se snažíme nejprve opravit váš kompresor. Mnoho jiných servisů vám nabídne jen výměnu za nový. Více o opravách klima kompresorů se dozvíte v článcích Opravy kompresorů nebo Kompresory klimatizace - FAQ

On-Line rezervace-servis

on line rezervace autoklimatizace

Autoklimatizace.cz

Autoklimatizace.cz - specialisté na kompletní opravy a servis autoklimatizací v osobních i dodávkových automobilech, nákladních stavebních i speciálních strojů. Opravy a repase kompresorů autoklimatizace.

 

Kontakt

CP servis.cz
Plzeňská 221/130
Praha 5 Motol
   257 222 221
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.