Opravy autoklimatizace - FAQ

Nejčastější dotazy k opravám autoklimatizací.

Co opravujete na autoklimatizacích.

Díky naší specializaci na autoklimatizace kompletně vše. Od naplnění klimatizace a kontroly funkčnosti, střední i velké opravy až po kompletní repase kompresorů. Opravy chladičů - kondenzorů, výparníků, trubek, hadic, elektrických komponentů vč. elektroinstalace a jednotek klimatizací.

Opravíte únik na hliníkové trubce autoklimatizace případně hadice?

Ano opravujeme úniky na trubkách. Můžete po dohodě přistavit vozidlo a my vše zařídíme nebo přivést samostaně trubku demontovanou z vozidla. Případně jsme schopni dodat i nové trubky. Díky cenám orig dílů do klimatizací je většinou nejvhodnější oprava stávající trubky. Hadice na trubkách opravujeme taktéž.

Opravíte chladič - kondenzor?

Ano tlakujeme a opravujeme úniky na chladičích - kondenzorech. Prováděné opravy jsou nejčasteji svařováním hliníku.

Opravujete autokompresory klimatizace?

Ano provádíme od drobných oprav až po kompletní repase i dodání nových kompresorů klimatizace za přijatelné ceny v kvalitě originálu. Vždy se snažíme nejprve opravit váš kompresor. Mnoho jiných servisů vám nabídne jen výměnu za nový. Více o opravách klima kompresorů se dozvíte v článcích Opravy kompresorů nebo Kompresory klimatizace - FAQ

Kompresory Klimatizace FAQ

Nejčastější dotazy k opravám kompresorů klimatizace - FAQ

Jaké kompresory klimatizace opravujete?

Specializujeme se na opravy všechny druhy kompresorů klimatizace automobilů, osobních, dodávkových, nákladních, stavebních i speciálních strojů z vozidel i nástaveb, dokonce kompresory používané ve vrtulníku. Takže opravujeme všechny druhy klima kompresorů. 

Kolik bude stát oprava klima kompresoru?

Přesnější cenu opravy lze stanovit až po fyzické kontrole. Při kontrole prověříme kompresor a určíme závadu. Poté navrhujeme postup a cenu opravy, včetně dostupnosti dílů. Kontaktujeme zákazníka a domlouváme další postup. Neočekávejte přesnější cenu opravy bez kontroly kompresoru. Bez kontroly se dozvíte jen všeobecnou informaci, která nemusí odpovídat stavu vašeho kompresoru. Cena kontroly je uvedena níže. 

Kolik stojí kontrola kompresoru klimatizace?

Kontroly u demontovaných kompresorů se pohybují běžně v rozmezí 500-900Kč za kompletní kontrolu a rozpočet opravy. Dále kontaktujeme a domlouváme další postup se zákazníkem.

Opravujete i demontované kompresory?

Ano - opravujeme kompresory na vozidlech i samostatně demontované. U demontovaného kompresoru je ideální jeho podrobný popis problému jaký váš mechanik zjistil. Případně vás budeme tel. kontaktovat pro další informace.

Jak dlouho trvá oprava u demontovaného kompresoru?

To je individuální dle stavu kompresoru klimatizace a závislé na sezonním období. Kontroly jsou běžné prováděny do druhého pracovního dne od dodání, kdy vás kontaktujeme. V sezoně je pro nápor nutno počítat s dobou delší. 

Lze kompresor zaslat poštou?

Ano lze a je to běžné. Prosíme dbejte na důkladné zabalení proti otřesům a zajištění proti únikům kapalin. Opravené kompresory zasíláme zpět přepravcem DPD i na dobírku.

Prosíme při zasílání poštou o co nejpodrobnější popsání projevů či případných zjištění na klima kompresoru. Dále nezapomeňte uvést tel. kontakt a adresu. Kompresory zasílejte na adresu uvedenou v Kontaktech

Jak zjistit cenu kompletního repasu klima kompresoru?

Stačí nám zaslat opsané informace ze štítku na kompresoru. Dále také třeba fotografií štítku kompresoru, nebo přesné katalogové číslo výrobce. Pak jsme schopni určit dostupnost a cenu. Upozorňujeme že NESTAČÍ pouze typ vozidla!  

 

Autoklimatizace.cz

Autoklimatizace.cz - specialisté na kompletní opravy a servis autoklimatizací v osobních i dodávkových automobilech, nákladních stavebních i speciálních strojů. Opravy a repase kompresorů autoklimatizace.

 

Kontakt

CP servis.cz
Plzeňská 221/130
Praha 5 Motol
   257 222 221
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.